Firma Profili

TÜMSER DÖKÜM  İzmir – Çiğli’deki Atatürk Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yerleşik, yüksek basınçlı aluminyum ve zamak enjeksiyon döküm konusunda uzmanlaşan, kuruluşunu uzun yıllar önce gerçekleştiren, köklü bir iş geçmişine sahip  bir firmadır. TÜMSER DÖKÜM iştigal sahası içerisinde verdiği hizmetleri bütünleştirmek suretiyle, müşterilerinin  tasarım sürecinden başlayarak son mamül aşamasına kadar olan tüm aşamalarda katılımını sağlamak suretiyle müşteri memnuniyeti yaratmayı ilke edinmiştir.

ISO 9001 ve OHSAS 18001 Sertifikalarına sahip olan ve sahip oldugu 750 ton/yıl kapasiteyle Otomotiv, Ev Aletleri, Elektrik, Hava Kompresörleri, Mobilya, Saglık Sektörü Malzemeleri, Beyaz Eşya gibi bir çok sektörde lider olan firmalara kalıp ve parça tedarik eden Şirketimiz, tedarik ettiği parçalarda CNC işleme, elektro statik toz boya ve kaplama gibi yan işlemlerin yanısıra, kalıp yapımı ve kalıp tadilatı işlemleri de gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimiz arasında BOSCH, INDESIT-MERLONI, ROSE SYSTEMTECHNIK, POWER PACKARD (Ergun Hidrolik), FAZ ELEKTRIK, SCHNEIDER ELECTRIC gibi yurt içinden ve yurt dışından çok sayıda firma mevcuttur.

Müşteri memnuniyetini şirket felsefesi olarak benimsemiş bir anlayış ve müşterilerinin teknik ve ticari taleplerini yerine getirebilme konusunda gösterdiği esneklik ile çalışan şirketimiz, tedarik hizmeti anlaşması yaptığı şirketlerle olan iş ilişkilerini uzun yıllar yerine getirme kapasitesine sahiptir.